


Коробки для кульок Мама.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Картон.
- Розмір – 30х30см.
- Колір – Білий.
- У комплекті: 4 коробочки, літери Мама.
Декілька лайфхаків:
- Літери Мама йдуть окремо, тому можна самостійно зробити з літер ім'я дитини та приклеїти на двосторонній скотч) необхідну кількість коробочок можемо допродати))));
- Дуже круто виглядають з підсвічуванням (можна використовувати наші LED-гірлянди);
- Стильна прикраса на свято!
- Коробочки ідеально доповнюють будь-яку фотозону.
Вміщують від 4-5 кульок.
Декілька лайфхаків:
- Літери Мама йдуть роздільно, тому можна самостійно зробити з літер им'я дитини і приклеїти на двусторонній скотч) необхідна кількість коробочок можна докупити))));
- Дуже круто дивляться з підсвіткою (можна використати наші LED-гирлянды);
- Стильна прикраса на свято.
- Коробочки ідеально доповнять будь-яку фотозону.
Вміщують от 4-5 шарів.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробки |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Папір |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 310 ₴


