
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця дерев'яна рамка використовується як пам'ятний сувенір на честь закінчення навчального закладу.
- Країна виробник - Україна
- Виробник - "Guris"
- Загальний розмір виробу – 21х21см.
- Ширина підставки – 4.5см.
- Місце для фотографії (розмір 9х13 см.)
- Матеріал рамки - Дерево.
- Колір рамки - Білий.
- Розміщення – настільне (на підставці).
- Особливості - Об'ємний напис "Випускник" на передній панелі.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка |
| Колір | Білий |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 9 см |
| Висота зображення | 13 см |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 21 см |
| Висота рамки | 21 см |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 250 ₴
- В наявності
Дерев'яна фоторамка Випускник білого кольору 21х21х4.5см | Випускний
250 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

