

Штучний букет Піонів.
Підходить для декору, аксесуарів та квіткових композицій.
- Країна виробник - Україна.
- Матеріал квітки - Тканина.
- Матеріал палички - Пластик.
- Висота з ніжкою – 31см.
- Довжина палички – 8см.
- Колір квітки - Бузковий.
- Розмір квітки – 5x3.5см.
- Кількість кольорів – 5шт.
- Особливості - У букеті 5 гілок зеленого кольору.
Діаметр квітки 5см. На стеблі зелене листя, три гілки мають пластикові прикраси.
Квіти приїжджають у хорошому, практично не пом'ятому стані. За бажанням, додається інструкція з відпарювання квітки, щоб надати ще більш ідеального вигляду.
Квіти приїжджають у хорошому, практично не пом'ятому стані. За бажанням, додається інструкція з відпарювання квітки, щоб надати ще більш ідеального вигляду.
Інструкція з відпарювання кольорів за допомогою відпарювача для одягу.
Крок 1. Налийте воду у відпарювач. Дайте йому нагріватися 1-2 хвилини. Візьміть букет і розправте пелюстки руками. Якщо квіти пом'яті після упаковки - це нормально.
Крок 2. Правильна дистанція, тримайте відпарювач на відстані 15-25 см від квітки. Не можна підносити ближче 10 см, направляти пар довго в одну точку.
Крок 3. Відпарювання: Подайте пар, повільно проводьте парою знизу вгору, одночасно пальцями акуратно розправляйте пелюстки. На одну квітку зазвичай потрібно 5-10 секунд.
Крок 4. Формування. Поки квітка тепла: злегка розкрийте пелюстки, надайте форму, можна трохи підкрутити край пелюстки. Після остигання форма зафіксується.
Крок 5. Сушіння. Поставте букет на стіл або у вазу на 10-15 хвилин, щоб все охололо.
Як відпарити квіти за допомогою чайника:
Крок 1. Нагрійте воду Налийте воду в чайник. Доведіть до кипіння.
Крок 2. Використовуємо носик чайника. Коли йде пара, тримайте квітку на відстані 20-30 см від носика. Не ближче можна пошкодити тканину.
Крок 3. Відпарювання. Підносите квітку до пари на 3-5 секунд, потім приберіть розправте пелюстки руками. При необхідності повторіть.
Крок 4. Формування. Поки квітка тепла, розправте надайте об'єм поправте форму.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято і бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Тканина |
| Матеріал листя | Тканина |
| Загальна довжина рослини | 31 см |
| Діаметр квітки | 5 см |
| Розташування квітів | На гілці |
| Колір | Бузковий |
| Тип | Букет |
| Основа | Лоза |
| Висота | 310 мм |
| Складові елементи | штучні квіти |
| Варіант установки | Універсальний |
- Ціна: 110 ₴
- В наявності 1 од.
Штучний букет Піонів 5 квіток 5 гілок Бузковий | Великдень
110 ₴
- +380 (96) 996-68-77


