

Штучний букет класичний силіконовий тюльпан із бутонами.
Підходить для декору, аксесуарів та квіткових композицій.
- Країна виробник - Україна.
- Матеріал квітки – Силікон.
- Матеріал палички – Силікон.
- Висота з ніжкою – 35см.
- Довжина палички – 12см.
- Колір квітки - Рожево-абрикосовий.
- Розмір квітки – 4.5x4см.
- Розмір бутону - 4.5x2.5см.
- Кількість квіток з бутонами – 7.
- Особливості - 7 гілок зеленого кольору, на кожній 5 голів і 2 бутони.На стеблі зелене силіконове листя тюльпану
Квіти приїжджають у хорошому, практично не пом'ятому стані. За бажанням, додається інструкція з відпарювання квітки, щоб надати ще більш ідеального вигляду.
Інструкція з відпарювання кольорів за допомогою відпарювача для одягу.
Крок 1. Налийте воду у відпарювач. Дайте йому нагріватися 1-2 хвилини. Візьміть букет і розправте пелюстки руками. Якщо квіти пом'яті після упаковки - це нормально.
Крок 2. Правильна дистанція, тримайте відпарювач на відстані 15-25 см від квітки. Не можна підносити ближче 10 см, направляти пар довго в одну точку.
Крок 3. Відпарювання: Подайте пар, повільно проводьте парою знизу вгору, одночасно пальцями акуратно розправляйте пелюстки. На одну квітку зазвичай потрібно 5-10 секунд.
Крок 4. Формування. Поки квітка тепла: злегка розкрийте пелюстки, надайте форму, можна трохи підкрутити край пелюстки. Після остигання форма зафіксується.
Крок 5. Сушіння. Поставте букет на стіл або у вазу на 10-15 хвилин, щоб все охололо.
Як відпарити квіти за допомогою чайника:
Крок 1. Нагрійте воду Налийте воду в чайник. Доведіть до кипіння.
Крок 2. Використовуємо носик чайника. Коли йде пара, тримайте квітку на відстані 20-30 см від носика. Не ближче можна пошкодити тканину.
Крок 3. Відпарювання. Підносите квітку до пари на 3-5 секунд, потім приберіть розправте пелюстки руками. При необхідності повторіть.
Крок 4. Формування. Поки квітка тепла, розправте надайте об'єм поправте форму.
Увага: Не можна занурювати силіконові квіти в окріп — це зіпсує клей і форму.
Очищати силіконові квіти краще мильним розчином чи вологими серветками, а не парою.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято і бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна довжина рослини | 35 см |
| Діаметр квітки | 4.5 см |
| Розташування квітів | На гілці |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Букет |
| Основа | Лоза |
| Висота | 350 мм |
| Складові елементи | штучні квіти |
| Варіант установки | Універсальний |
- Ціна: 375 ₴
- Немає в наявності
Штучний букет класичний силіконовий тюльпан із бутонами (5 штук + 2 бутони) Рожево-абрикосовий | Великдень
375 ₴
- +380 (96) 996-68-77


