

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штучна квітка букет тюльпанів.
Підходить для декору, аксесуарів та квіткових композицій.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал квітки - Тканина.
- Матеріал палички - Пластик.
- Розмір квітки – 6x4см.
- Висота з ножної - 40см.
- Довжина палички – 10см.
- Колір тюльпанів - Помаранчево-жовтий
- Кількість тюльпанів та гілок - 9
- Особливості - На стеблі (9 стебла) по 1 гілочки з тюльпаном (довжина 25 - 28см.)
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято і бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Тканина |
| Загальна довжина рослини | 40 см |
| Діаметр квітки | 3.5 см |
| Розташування квітів | На гілці |
| Матеріал ягід | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Букет |
| Висота | 400 мм |
| Складові елементи | штучні квіти |
- Ціна: 160 ₴
- В наявності
Штучна квітка букет Тюльпанів 9 шт. Помаранчево - жовтий | Великдень
160 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

