


Паперові одноразові форми для випікання на 400 грам Це простий, практичний та економічний інструмент для випікання кондитерських виробів! Великодні форми виготовлені зі спеціального паперу, вони не деформуються і мають високу жиро-, волого- та термостійкість.
- Країна виробник – Україна.
- Матеріал - Папір пергамент харчовий.
- Тип форми - Кругла
- Довжина - 85мм.
- Ширина – 130мм.
- Обсяг - 400мл.
- Колір та вид - Різні кольори та розмальовки ( наявність конкретного виду уточнюється у менеджера)
Особливості - Пе вимагають промаслювання мають подвійне антипригарне покриття зайва волога випаровується через мікроотвори для друку малюнка використовуються безпечні фарби
. Щоб купити даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 16 ₴
- В наявності
Форма з пергаменту для випікання 85х130мм "Вікторіанські" (об'єм 400 грамів) | Поштучно
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77


