
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Топпери для капкейків круглі "Hot Wheels"
У набір входить 8 круглих топерів.
- Країна виробник - Україна.
- Матеріал - Картон.
- Діаметр топера - 4.5см.
- Довжина топпера з паличкою – 9см.
- Матеріал палички - Дерево.
- Колір - Блакитний
Щоб прикрасити торт, достатньо вставити паличку Топпера в готовий виріб.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Топпер |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Картон |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 20 ₴


