

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для кульок з літерою "X"
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Картон.
- Розмір – 30х30см.
- Колір – Білий.
- Особливість - Прозора.
Наклейка Літера X.
- Розмір літери - 12x12см.
Коробочка вміщує від 4-5 кульок.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Папір |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 300 мм |
| Тип | Коробка |
| Основні атрибути | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 90 ₴
- В наявності
Коробка для кульок із літерою X 30х30см | Білий
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

