

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий пакет Happy Birthday Різнокольорові квадрати.
Щільний папір, барвисті кольори та висока якість!
- Країна виробник - Китай.
- Розмір – 23x18x10см.
- Матеріал - Ламінований картон.
- Колір – Різнокольоровий.
- Ручка – Стрічка
Щоб купити даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 45 ₴


