
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий пакет "Серце з квіточками Wishes for you".
Щільний папір, барвисті кольори та висока якість!
- Країна виробник - Китай.
- Розмір – 24x19x9см.
- Матеріал - Ламінований картон.
- Колір - Рожевий омбре.
- Ручка – Шнурок.
Щоб купити даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Рожевий |
| Візерунки і принти | Квіти |
- Ціна: 50 ₴
- Немає в наявності
Подарунковий пакет Серце з квіточками Wishes for you 24x19x9см | Рожевий омбре
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця


