

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коктейльні хвилясті свічки для торта.
- Країна виробник – Китай.
- Матеріал - Прафін, пластик.
- Кількість свічок – 6шт.
- Ширина свічки – 4мм.
- Висота свічки - 12см.
- Висота свічки з підставкою – 15см.
- Колір - Градієнт (біло-червоно-синій)
- Колір підставки – Білий.
- Особливості - З підставкою.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Кількість свічок в наборі | 6 шт. |
| Діаметр свічки | 4 мм |
| Висота свічки | 160 мм |
| Ширина свічки | 4 мм |
| Колір | Градиент |
- Ціна: 37 ₴
- В наявності
Свічки для торта Коктейльні хвилясті 6шт | Градієнт біло-червоно-синій
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

