

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічний подарунковий пакет "Ho-ho-ho"
Подарунковий пакет із принтом и зробить ваш подарунок особливим. Щільний ламінований картон барвисті кольори та висока якість!
- Країна виробник – Україна.
- Розмір - 22.5х35х13.5см.
- Довжина – 35см.
- Ширина – 13см.
- Висота – 22.5см.
- Матеріал - ламінований картон.
- Ручки – Білий шнурок.
- Колір – Червоний.
- Особливості - З написом Ho-ho-ho,сніжинки.
Щоб купити цей товар, заповніть форму замовлення або дзвоніть на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 50 ₴


