

Вертоліт-рогатка стане прекрасною іграшкою для усієї сім'ї у вечірній або нічний час. Необхідно торкнутися невеликого гачка за гумку, максимально відтягнути і відпустити .На вертольоті є маленька кнопочка, при включенні якої спалахує діод, який світитися яскравим спалахом в темряві. При запуску вертоліт злітає від 10 - 25 метрів.
- Країна виробник - Китай.
- Джерело світла - Світлодіод LED.
- Тип живлення - Батарейки AG3 3 штуки (входять до комплекту).
- Матеріал - Пластик.
- Розмір – 200мм
- Колір - 4 кольори жовтий, синій, рожевий та зелений.
- Вік – Від 7 років.
- Особливості - Світиться та літає
У комплекті - Вертоліт діод, Три батареї AG3,Рогатка.
Інструкція із запуску:
1. Зігніть кожне крило вертушки по лініях вигину.
2 Увімкніть світлодіодне підсвічування
3 Однією рукою візьміть катапульту-рогатку, іншою зачепіть гачок вертушки за гумку катапульти.
4. Тримаючи за хвостик, відтягніть вертоліт на гумці і відпустіть.
5. Насолоджуйтесь грою та видовищем!
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 30 г |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Тип | Рогатка |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 70 мм |
| Довжина паковання | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6-10 років |
- Ціна: 25 ₴


