

Дошка дитяча магнітна для малювання.
Це одна з найулюбленіших іграшок малюків, адже малюнки легко витираються і поле знову готове до використання!
- За допомогою невеликого стілусу з металевим кінцем малюк може малювати на магнітному полі все, що забажає.
- Важіль знизу дощечки допоможе стерти малюнок та почати новий.
- На панелі дошки знаходяться додаткові магнітні фігурки.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - пластик, магніт.
- Довжина – 20.5см.
- Ширина – 15см.
- Товщина – 1.5см.
- Колір - Червоний.
- Особливості - Розвиває моторику пальців та уяву.
- Вік – Від 3х років.
- Пол - Хлопчик, дівчинка.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 0686445899 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Декоративна дошка |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Вік | 2-5 років, 6-10 років |
- Ціна: 99 ₴


