


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча інерційна машинка | 3 кольори.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Пластик.
- Довжина – 80мм.
- Висота – 35мм.
- Колір - Червоний,синій,жовтий.
- Особливості - Інерційна,спортивна,перевертень.
- Вік – Від 3х років.
- Пол - Хлопчик.
- Машинки - Поштучно.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 0686445899 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 35 мм |
| Довжина паковання | 90 мм |
| Висота паковання | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2-5 років, 6-10 років |
- Ціна: 45 ₴


