
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Пірамідка розвиває координацію, сприйняття кольорів, дрібну моторику, допомагає вивчити кольори. Деталі пірамідки великі, без гострих кутів, пофарбовані основні кольори: червоний, зелений, жовтий, синій.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Дерево.
- Висота – 14см.
- Кількість елементів - 8шт.
- Пол - Дівчинка, хлопчик.
- Упаковка - Поліетилен.
- Особливості - Дерев'яна.
- Вік – від 3х років.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 0686445899 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас прапорці під будь-яке свято.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пірамідка |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
- Ціна: 85 ₴


