
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробки для кульок "2026"
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Картон.
- Розмір - 30х30см. (Всі коробочки однакового розміру)
- Колір коробочок – Білий.
- Колір цифр – Білий.
- У комплекті: 4 коробочки, цифри 2026.
- Особливості - Цифри клеяться самостійно
Декілька лайфхаків:
- дуже круто виглядають з підсвічуванням (можна використовувати наші LED-гірлянди);
- Стильна прикраса на випускний.
- коробочки ідеально доповнюють будь-яку фотозону.
Вміщують від 4-5 кульок.
Увага повітряні кулі не входять у комплект!
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробки |
| Матеріал | Папір |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
- Ціна: 350 ₴


