
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет пропіленовий "Для паски кулічів"
Поліпропіленові пакети застосовуються для фасування та упаковки різних нехарчових та харчових товарів, одягу та аксесуарів, прикрас, журналів та інших предметів, що потребують особливого захисту.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Поліпропілен.
- Ширина – 15см.
- Висота – 25см.
- Товщина – 20мкм.
- Глибина дна – 7см.
- Колір - Прозорий.
- Поштучно.
- Особливості - з денцем
Щоб купити цей товар, заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber/WhatsApp/telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 3 ₴
- В наявності
Пакет пропіленовий для паски, кулічів ,150х250 мм з денцем поштучно | Прозорий
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

