


Творчість – важлива складова для гармонійного та креативного розвитку особистості. "Містер тісто" - це чудова нагода для юних творців висловити свою уяву та навички.
Різноманітність комплектів спеціально розроблена для дітей віком від трьох років, які дозволять дітям створити неймовірні шедеври.
Набори включають яскраві та насичені кольори тіста. Діти можуть з ними експериментувати, комбінувати та створювати власні унікальні відтінки. Тісто для ліплення розвиває дрібну моторику, покращує координацію рухів та розвиває вміння працювати з різними формами та текстурами.
Набір "Містер тісто" - це можливість для вашої дитини висловити себе, розвивати творчість та насолоджуватися незабутніми моментами ліплення. Дозвольте вашій дитині поглибити свій світ творчості з нашим набором!
- Країна-виробник – Україна.
- Комплектація: 7 стиків м'якого тіста для ліплення по 20г
- Картонна коробка - 159х65х23 см, тісто для ліплення - 7шт. по 20 г
- Пол - Хлопчик/Дівчинка.
- Вік - 3+
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 7 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Вік | 3+ |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 140 г |
- Ціна: 65 ₴
- В наявності
Набір для творчості Містер тісто 7шт.
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77


