
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брелок відкритка Каска ліхтарик
- Країна виробник - Китай.
- Тип брелока - Для ключів.
- Матеріал - Пластик, метал.
- Джерело світла - Світлодіод Led.
- Батарейки у комплекті.
- Довжина – 11см.
- Особливості – у вигляді каски, з функцією ліхтарик та відкривачка для пляшок.
- Кількість видів - 4
- Колір – Червоний, жовтий, білий синій.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Різне |
| Вік | 6-10 років, 11-15 років, 16-25 років, 25+ років |
- Ціна: 25 ₴
- В наявності
Брелок відкривачка Каска ліхтарик 11см
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

