

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір декоративного скотчу з різною тематикою. Відмінно використовуються для вклеювання дитячих фотографій, декору книг, кімнатного декору чи подарункової упаковки.
- Країна виробник - Китай.
- Матеріал - Пластик,скотч.
- Односторонній.
- Кількість рулонів – 20шт. (Різна тематика)
- Кількість диспенсерів - 2шт.
- Розмір упаковки - 12.5x6.5см.
- Розмір рулону - 1.2см.
- Упаковка - Пластиковий органайзер.
- Колір - Різнокольоровий.
Щоб придбати даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (Viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 1.2 см |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Поліетилен |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 65 мм |
| Довжина паковання | 125 мм |
| Висота паковання | 20 мм |
| Паковання | Пластикова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір для творчості |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Вік | 6-10 років, От 5-ти лет |
- Ціна: 90 ₴
- В наявності
Набір декоративний Скотч з диспенсером
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

