
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий пакет Птахи та Соняшник.
Подарунковий пакет із принтом зробить ваш подарунок особливим. Барвисті кольори та висока якість!
- Країна-виробник – Китай.
- Розмір - 32Х15Х42см.
- Матеріал - Щільний папір.
- ручки - прямокутні, щільний папір, кольорові.
- Колір – Білий, жовтий, блакитний.
- Особливості - З малюнком Птахи та Соняшник.
Щоб купити цей товар, заповніть форму замовлення або дзвоніть на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 49 ₴


