
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий пакет Подарунок.
Подарунковий пакет із принтом золотисті подарунки зробить ваш подарунок особливим. Щільний ламінований картон барвисті кольори та висока якість!
- Країна-виробник — Китай.
- Розмір — 24х24х10см.
- Матеріал — Ламінований картон.
- Ручки шнурок.
- Колір — Срібло блакитний.
- Особливості — з малюнком святковий подарунок.
Щоб купити цей товар, заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber/WhatsApp/telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Ламінована папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 49 ₴


