

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий пакет Make A Wish
Щільний папір, барвисті кольори та висока якість!
- Країна виробник - Китай.
- Розмір – 32x25x11см.
- Матеріал - Ламінований картон.
-Колір - Блакитний, різнокольоровий.
- Ручка – Шнурок.
Щоб купити даний товар заповніть форму замовлення або телефонуйте на номер 096 99 66 877 (viber / WhatsApp / Telegram)
Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати для Вас товар під будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 45 ₴
- В наявності
Подарунковий пакет Make A Wish 32x25x11см | Блакитний
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (96) 996-68-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

